Sayın Valimiz Yaşar KARADENİZ'in Katılımıyla İlçemiz Şenlik Mustafa Kaya Yatılı Bölge Okulunda Vatandaşla Buluşma Toplantısı Yapıldı
 
 
        Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve Vatandaşla Buluşma Toplantısına katılmak amacıyla 18.04.2018 Çarşamba günü İlçemizi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Şenlik Köyünü ziyaret eden Valimiz, toplantının ardından Şenlik Mustafa Kaya Yatılı Bölge Ortaokulumuzu ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Valimiz daha sonra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapılan aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını da sordu. Yapılan ziyaretlerden dolayı mutlu olduğunu ifade eden aileler Vali Karadeniz’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.  
        Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet daha sonra vatanımızın bütünlüğü gelecek nesillerimizin mutluluğu, şanlı bayrağımızın şerefle dalgalanması için 02.11.1992 yılında Hakkari –Çukurca kırsalında çıkan çatışmada Şehit olan Piyade Komando Er Yüksel Yılmaz’ın ailesini ziyaret etti.