İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
Orhan PİRLER 13.06.1956 9.05.1958
M.Mahir ŞELLAKİ   13.01.1958
Mustafa YENİ 25.07.1960 11.07.1961
Faik KALE 26.07.1961 11.09.1962
Güner ORBAY 30.01.1963 15.10.1963
Dinçer GÜNDAY 28.02.1964 10.09.1967
Kemal BOZBAY 25.01.1968 1.06.1970
Özer TURAY 31.05.1970 1.08.1974
Zülkamin ÖZTÜRK 1.08.1974 8.11.1974
M.Esat GÜÇHAN 12.11.1974 4.09.1977
Ruhi KULAN 23.01.1978 7.09.1979
Levent GÜNÇAL 12.02.1980 7.04.1980
Ahmet NEVRUZ 11.09.1980 19.08.1991
Muammer Yaşar ÖZGÜL 28.08.1991 24.05.1992
İdris Naim ŞAHİN 24.05.1982 20.11.1984
Murat KOCABAŞ 21.11.1983 7.06.1984
İdris Naim ŞAHİN 28.06.1984 4.09.1984
Abdurahman KOÇOĞLU 20.09.1984 4.10.1985
Fahri YÜCEL 14.10.1985 18.08.1987
Mustafa TAŞ 20.08.1987 2.08.1990
Namık DEMİR 2.08.1990 17.08.1992
İbrahim Hayrullah SUN 30.03.1993 25.08.1995
Gazi Levent KURTOĞLU 21.12.1995 20.08.1997
İlhami AKTAŞ 1.09.1997 27.09.1999
Halil Serdar CEVHEROĞLU 27.09.1999 22.10.2001
Kadir Sertel OTCU 26.10.2001 8.10.2005
Mustafa SARIKAYA 21.10.2005 24.10.2007
Turan ERDOĞAN 25.10.2007 25.08.2010
Osman BİLİCİ 28.08.2010 30.10.2010
Mustafa DORUK (Kaymakam V.) 7.02.2011 25.03.2011
Hakkı BAŞHAN (Kaymakam V.) 9.04.2011 14.09.2011
Serdar KAYA 14.09.2011 15.09.2014
Ercan ERKOL (Kaymakam V.) 13.10.2014 19.06.2015
Ekrem ÇEÇEN 22.06.2015 5.09.2017
Ahmed ÇELİK(Kaymakam V.) 9.11.2017 30.06.2018
Recep GÜNDÜZ (Kaymakam V.)   2.07.2018 24.10.2018
Samet SERİN 27.10.2018